Reklam & Sponsorluk

bossonsuzluk

Boş Sonsuzluk Mayıs 2016’da kuruldu. Daha çok yeni bir blog olmasına karşın özgün, her yaştan bireyin ilgisini çeken ve bilgilendirici yazılar blogun kısa sürede tanınmasına sebebiyet verdi.

Her gün büyüyen okuyucu kitlesi için her gün farklı yenilikler yapılması gerekiyor ve ve bu yenilikler sadece bir yere kadar ücretsizce devam edebiliyor. Bende okuyucularıma daha kaliteli bir blog sunmak amacıyla reklam sistemini başlatmaya karar verdim.

Bu sistem okuyucuları blogta gezinirken rahatsız etmeyecek ve blogun ihtiyaçlarını karşılayacak kadar olmasına önem veriyorum.Bu nedenle bu blogta sadece 2 şekilde ve uygun fiyatlarla reklam alanı sağlamaktayım.


REKLAM:

Bu nedenle bu blogta sadece 2 şekilde ve uygun fiyatlarla reklam alanı sağlamaktayım.

Birincisi sağ yan kısımda bulunuyor. Çok küçük olduğunu düşünmeyin. Gif türünde renkli bir reklam verdiğinizde emin olun okuyucunun ilgisini çekecektir.

İkincisi son 5 blog yazısının başına ve sonuna istediğiniz boyutta, renkte ve stilde reklam verebilme özelliğini size sunuyor. Ayrıca bana mail yoluyla göndereceğiniz 3-5 resmi slayt şeklinde son 5 yazının başında ve sonunda paylaşabilirim.

 


REKLAM / FİYATLANDIRMA:

  • SAĞ SÜTUN / AYLIK / 5TL
  • SON 5 BLOG YAZISININ BAŞINA VE SONUNA / AYLIK / 7TL

SPONSORLUK:

Sponsorluk ; Boş Sonsuzluk‘un giderlerini aylık ve yıllık olarak karşılar (bu giderler aylık:5TL yıllık:60TL) , bu sponsorluk karşılığında Boş Sonsuzluk‘un sponsoru olarak blogdaki daimi yerinizi alabilirsiniz.

Sponsor’un Hakları: Boş Sonsuzluk’ta yayımlanan tüm yazıların sonuna ya da başına bir bağlantı, gif veya resim verebilir. Dilerseniz verilen resim veya gifin üzerine bir linkte eklenebilir. Sağ sütunda sponsorlar için ayrılmış kısımda reklamınız daimi olarak kalacaktır.


SPONSORLUK / FİYATLANDIRMA:

  • SAĞ (ÜST) SÜTUN / AYLIK / EK OLARAK / 5TL
  • SON 5 BLOG YAZISININ BAŞINA VE SONUNA / (SPONSORUN HAKLARI İÇERİSİNDE YER ALMAKTADIR.) 

UYARILAR VE ÖDEME YÖNTEMLERİ:

UYARILAR:

Ödemelerinizi reklamınızın yayınlanmasından önce yapmalısınız aksi takdirde reklamınız sitede yayınlanmaz. Ödemelerinizi havale ile kolayca yapabilirsiniz. Bahis, kumar, alkol, yetişkinlere özel içerikli ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı sitelerle reklam çalışması yapılmamaktadır. Lütfen kural dışı kabul edilebilecek taleplerde bulunmayınız.


ÖDEME ŞEKİLLERİ:

Ödemelerinizi havale ile kolayca yapabilirsiniz.

yusufpacaci2001@gmail.com adresine mail atarak ya da aşağıda bulunan iletişim kutusundan fiyat teklifi yapabilirsiniz.

bossonsuzlukbeyaz

Reklamlar